StoryGames
Mēs atbalstām jūs attīstībā un apmācībā.
Ātrāk, vienkāršāk, ekoloģiskāk, efektīvāk un jautrāk.
Visi jautājumi +371 28312115
Alex.Dobrowolsky@gmail.com
Mūsu pasākumi
Attīstīties kopā gan jautrāk, gan efektīvāk
Īstenībā viss nav tā, kā pēc fakta!
Jauna argumentācijas spēle JAUNAIS ŠĶIRSTS
STORY GAMES izveidoja jaunu argumentācijas diskusiju spēli no 8 līdz 18 dalībniekiem (turpmāk būs papildinājumi, kas ļaus palielināt dalībnieku skaitu 2х, 3х, 4х, 5х). Šī ir lomu, diskusijas spēle, kuras gaitā var trenēt pārliecināšanas un argumentācijas iemaņas, ka arī attīstīt savu fantāziju un spēju pielāgoties mainīgiem ārējiem apstākļiem. Spēles gaita var kardināli mainīties procesā, kas piešķir situācijai asumu. Spēle ir trilingvālā - LV, RU, EN - kas ir visai aktuāli Latvijas realitātēm. Spēle pieejama pasūtīšanai novadīšanai ar mūsu vadītāju, kā arī iegādei izmantošanai kopā ar potenciālo vadītāju apmācību.
Par mums
STORY GAMES ir radies pateicoties koučinga, spēļu un kvestu procesu, galda un improvizācijas-lomu spēļu, speļufikācijas, treniņu, mentoringa un citu pieaugušo un bērnu attīstības un apmācības metodiku apvienošanai.

Mēs atbalstām cilvēkus un kompānijas to tieksmē attīstīties, sasniegt labākus rezultātus un kļūt labākiem katru dienu.

Mēs varam
atrisināt praktiski jebkādu pieteikto uzdevumu no tiem, ko uzņēmuma īpašnieki vai vadītāji ir apzinājušies attiecībā uz kompānijas iekšējiem vai ārējiem procesiem.


Kāpēc mēs?
Ja analizēt dažādas informācijas saņemšanas un uztveres metodikas, tad spēle būs pašā efektivitātes piramīdas smailē, apsteidzot lekcijas, seminārus un pat treniņus.

Mēs, kā spēļufikācijas un koučinga speciālisti, varam, pielietojot kā mūsu pašu izstrādātās metodikas, tā arī izmantojot kolēģu izstrādes un inovācijas, apmācīt, motivēt, izprovocēt vai iniciēt darbinieku attīstību, uzlabot ikdienas procesu rezultativitāti un efektivitati vai palīdzēt ieviest pārmaiņas un/vai vērtības.
Kopīgā pieredze
Ilggadīga pieredze dažādu veidu komunikācijās (TV, radio, tiešais pasts, reklāma, video, sociālie tīkli, publiskās uzstāšanās, lielie un mazie pasākumi), datortehnoloģijās un koučingā un treniņos
Individuālā pieeja
Mums praktiski nav t.s. "kārbu risinājumu". Katru reizi mēs radam risinājumu tieši Jūsu kompānijai
Mēs augām
Mēs pastāvīgi attīstamies, mācamies, apgūstam jaunās metodoloģijas un tehnoloģijas, apmeklējot nozares pasākumus, meistar-klases, seminārus, konferences un metodiskās skolas gan Latvijā, gan ārzemēs
Mūsu projekti
Efektīvākām darbam ar klientiem mūsu sortimentā ir daudz un dažādu "saskarsmes punktu" un iemeslu komunikācijai.
СРЕДА РАЗВИТИЯ (Attīstības Vide/Trešdiena)
Ikmēneša klubs-tīklošanās uzņēmējiem, kas ir ieinteresēti savā un savu kompāniju attīstībā, ar vienu "atslēgas" tēmu, lietišķo spēļu, biznesa kvestu un treniņu fragmentiem, mūsu studijā Goodwill Studio Matīsa ielā 28. (tikšanās parasti notiek krieviski).
Reģistrēties
Pēc mūsu pārliecības valodas arī labāk iepazīt un attīstīt spēļu un komunikācijas gaitā, tāpēc kopš 2016.gada vasaras mūsu studijā sanāk sarunvalodas (tagad arī Google Meets):

Sīkāk pie latviešu valodas kluba vadītāja Alekša Dobrovoļska (+371 28312115)
Vairāk...
Dažreiz mūsu izstrādātās improvizācijas-lomu spēles mēs rīkojam arī publiskā formātā. Tieši tādos pasākumos uzņēmēji, HR vai T&D speciālisti var novērtēt šo spēļu procesu lietderīgumu un rezultativitāti un pieņemt lēmumu par līdzīgo spēļu rīkošanu savās kompānijās.


Sīkāk par spēlēm korporatīvajā formātā...
Biznesa Fitness - jauns attīstības veids
Jo regulārāk un jo mazākām porcijām uztvert informāciju, praktizēt kādas iemaņas, jo paliekošāks efekts no tā. Mēs izstrādājam un ieviesām jau vairākos Rīgas uzņēmumos jaunu personāla un vadītāju attīstības un apmācības programmu, kuras ietvaros tiek ņemti vērā vadības vēlmes, mērķi un uzdevumi, bet strādājot ar kolektīvu, tā gadījumi no uzņēmuma ikdienas darba. Tikšanās ir regulāras - 2-4 reizes mēnesī - un samērā ne ilgas - 2-3 stundas. Ekoloģisks un efektīvs teorijas un prakses salikums, ko viegli var mainīt un papildināt pēc operatīvām vajadzībām.
Uzzināt vairāk
Rīgas JāNēKas - kāršu spēle par Rīgas vēsturi
Meklējot oriģinālo veidu kā apvienot vienkopus spēli, ceļvedi, atklātnes, grāmatu par vēsturi un suvenīru, esam apstājušies uz visiem zināmās spēles, kuras pamatā ir kartiņas ar aprakstītām situācijām un dalībnieki mēģina noskaidrot situācijas nianses jautājot spēles vadītājam, bet viņš var atbildēt tikai ar JĀ, NĒ un NAV SVARĪGI. Ir ieplānotas 14 kavas un darbs pie tām jau rit. Ir izlaists pirmais komplekts gan latviešu, gan krievu valodās.
Spēles ir pārdošanā: Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā, Brain Games un Hobby Shop spēļu veikalos, ka arī mūsu birojā - Goodwill Studio.
Vairāk...
Kā mēs strādājam?
  • Tikšanās ar klientu
    Tādā obligātā tikšanās reizē, kā likums, piedalās īpašnieki, kompānijas vadītājs un personāla attīstības speciālists (HR, T&D). Sarunas laikā izskan problēmas, uzdevumi, vēlmes. Mēs uzdodam mums svarīgus jautājumus, kas palīdz noteikt un izvēlēties labāko metodiku uzstādītā uzdevuma risināšanai.
  • Piedāvājuma izstrādāšana
    Mums ir nepieciešamas dažas dienas savāktās informācijas apzināšanai un optimālākā risinājuma vai risinājumu kompleksa izstrādei.
  • Attīstības un apmācības pasākumi
    Tie var būt kā atsevišķi, tā arī kompleksie risinājumi: improvizācijas lomu spēles STORY GAMES™️, iemaņu treniņi, stratēģiskās un regulārās vadības vai/un biznesa koučinga sesijas, tikšanās sērija "Biznesa Fitness™️", korporatīvie vai komandas pasākumi vai to virkne.
Mūsu klienti:
BŪSIM PRIECĪGI ATBILDĒT UZ JŪSU JAUTĀJUMIEM
Biedrība "Integrālās psiholoģijas centrs LIBRUM'S"
Aleks Dobrovoļskis
Alex.Dobrowolsky@gmail.com
+371 28 31 21 15
Matīsa ielā 28, Rīga, LV-1001
Šī ziņa šeit ir tādēļ, jo mēs, darbības laikā esam uzkrājuši kādus no šiem Jūsu personas datiem: vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, telefona numuru un amatu.
Tos līdz šim izmantojām un arī turpmāk plānojam izmantot divos nolūkos:
1) lai piegādātu Jums saistošas ziņas par risinājumiem un rīkotajiem pasākumiem personīgās un biznesa efektivitātes celšanai, instrumentiem, ar kuriem mēs varam palīdzēt attīstīt Jūsu uzņēmumu un personālu;
2) lai sazinātos ar Jums par konkrētu treniņu/pasākumu/spēli kam pieteicāt dalību, un mēs varētu kvalitatīvi sagatavot Jūsu dalībnieka materiālu un Jūs treniņa/pasākuma/spēles apmeklēšanai. Informācija vienmēr tiek un tiks lietota tikai mūsu uzņēmuma ietvaros.

Mums ir svarīgi, lai zināt, ka Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem, tos labot vai dzēst, vai ierobežot apstrādi, iebilst pret apstrādi, kā arī Jums ir tiesības uz datu pārnesamību. Jūs drīkstēsiet jebkurā brīdī atteikties saņemt ziņas no mums. Gadījumā, ja pārkāpsim šos noteikumus, Jums būs tiesības iesniegt sūdzību Datu Valsts Inspekcijai.
Made on
Tilda